Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych SIPiP informuje, że posiada w ofercie bezpłatne szkolenia/warsztaty. Ta krótka forma szkoleń są przez dotychczasowych uczestników bardzo wysoko oceniane jako formy kształcenia przydatne w doskonaleniu praktycznych umiejętności pielęgniarki i położnej:

Warsztaty szkoleniowe z następujących zakresów tematycznych- nie wymagają logowania się
w systemie SMK:

1.„Techniki opiekuńczo-rehabilitacyjne wspomagające rozwój wcześniaka, noworodka i niemowlęcia” dla pielęgniarek i położnych. Szkolenie prowadzi Dr n. med. Agata Michalska
– fizjoterapeuta. Warsztaty te nie wymagają wymagają logowania się w systemie SMK:

2. „Najczęstsze problemy występujące w stosowaniu farmakoterapii pacjentów w miejscu zamieszkania” dla pielęgniarek i położnych. Szkolenie prowadzi mgr Bożena Pejas specjalista farmacji aptecznej, szpitalnej oraz klinicznej.

3.„Opieka nad dzieckiem chorym na cukrzycę leczonym CPWI /Ciągły podskórny wlew insuliny/” dla pielęgniarek i położnych. Szkolenie z nauką obsługi pompy insulinowej prowadzi mgr Danuta Pyczek Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego.

4.„Opieka nad osobami chorymi na cukrzycę leczonym ciągłym podskórnym wlewem insuliny (CPWI)” dla pielęgniarek i położnych. Szkolenie z nauką obsługi pompy insulinowej prowadzi

Osoby zainteresowane w/w formą kursu prosimy o kontakt z Ośrodkiem Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych pod nr tel. 662-282-958 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logo SIP bip inter baner izbypielegniarskie v5 138x66px